Proje Taşımacılığı

Proje Taşımacılığı, günümüzde büyük bir önem sahip ve profesyonel firmalar tarafından yapılası gerekli bir lojistik alanıdır. Proje taşımacılığı çok kapsamlı ve uzmanlık gerektirdiği için ancak büyük sermayeli şirketler tarafında yapılabilir. Peki tam olarak proje taşımacılığı nedir? diye soracak olursanız en basit cevabı şudur. Proje nakliyesi, adı üstünde büyük projelerin istenilen yerlere hasarsız ve en kısa sürede taşınmasıdır diyebiliriz. Bu projeler genellikle ağır yük ve iş makinelerin barındırdığı için özel araçlar ve yöntemlerle taşınması gerekir. Ağır nakliye taşımacılığında kullanılan bazı ekipmanlar ve lowbed araçlar proje taşımacılığında da kullanılmaktadır. Lowbet ağır nakliye araçları farklı çeşitlerde tasarlandığı için firmalar tarafından yağın olarak kullanılır.

Metin Group; 25 yıldan fazla tecrübesi, işlerinde profesyonelleşmiş personeli ve kapsamlı öz mal filosu ile her türlü proje taşımasını gerçekleştirmektedir.

Temel amacımız tam anlamıyla müşteri memnuniyetidir. Belirleyici özelliğimiz yüksek kaliteli özel servisimiz dir. Profesyonel ve yetenekli ekibimiz, en zor olan görevleri her zaman başarıyla tamamlamayı garanti eder.

Proje ve Taşımacılık Hizmtleri İçin Hemen Teklif Alın!